Start Zawody Zawody 2018
Zawody 2018

Serdecznie zapraszamy 27 stycznia od godziny 9.00 na zawody strzeleckie o Puchar BS Salwa. Rywalizować będziemy w konkurencjach: karabin centralnego zapłonu (tylko systemu Kałasznikowa np. AK 47), pistolet bocznego zapłonu, pistolet centralnego zapłonu oraz konkurencja praktyczna (pistolet i strzelba gładkolufowa). Organizator zapewnia broń i amunicję dla zawodników nie posiadających broni w odpowiedniej kategorii. Zawody odbędą się na strzelnicy wojskowej w Rembertowie (naprzeciw Legii) oraz na osi 200 m (wzdłuż torów). Zawody ujęte w kalendarzu PZSS (obecny delegat). Szczegółowy regulamin w załączeniu.

LINK DO ZAPISÓW TUTAJ LUB W KALENDARZU

LISTA ZAPISANYCH ZAWODNIKÓW - lista aktualizuje się automatycznie co ok. 10-15 minut

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (2018_01_27_Regulamin Puchar Prezesa BS Salwa.pdf)2018_01_27_Regulamin Puchar Prezesa BS Salwa.pdf213 Kb
 

W sekcji "KALENDARZ" na naszej stronie został udostępniony nowy kalendarz zawodów.

W nowym kalendarzu będziemy sukcesywnie zamieszczać odnośniki do zapisów, regulaminów i wyników organizowanych przez nas zawodów.

Jednocześnie wszystkie osoby, które chcą otrzymywać aktualne maile z informacjami prosimy o przesłanie swojego Imienia i Nazwiska oraz adresu e-mail na konto: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zapraszamy do korzystania!

 


. . . . . .

Reklama

Bractwo Strzeleckie SALWA w Wołominie